České SCRABBLE od svého vzniku prošlo bouřlivým vývojem a za všechna ta léta vzniklo pro tuto hru široké zázemí. Své příznivce a jejich stránky má samozřejmě i na internetu. Tož hurá na ně !

Soutěžní formu Scrabble má na starosti ČAS neboli Česká Asociace Scrabble a její stránky http://www.scrabble.hrejsi.cz na nichž je opravdu vše podstatné co se událo na mistrovstvích republiky v této deskové hře.

Mezi nadšence, kteří pro rozvoj Scrabble hodně udělali, patří nesporně tvůrce slovníku VELEX a NOVEX Petr Vetešník. Jeho mravenčí práce se slovníky přinesla velké zrychlení soutěžní hry. Na stránkách http://www.volny.cz/vetes/scrabble.htm je možno nejen stáhnout několik základních verzí slovníků, ale také si kompletní slovník objednat. Na stránkách tvůrce probíhá také pravidelný internetový turnaj v opisovaném scrabble. 

Pokud byste kromě Scrabble zatoužili po podobných logických, duševních, či strategických hrách, tak vřele doporučujeme návštěvu Paluby. Pod tímto názvem se skrývá Klub deskových her. Ale více zjistíte na jejich internetových stránkách - http://www.hrejsi.cz/paluba/

Současným fenoménem číslo jedna se po pádu WOSY (původní internetová on-line hra scrabble simultánním způsobem) stala internetová on-line herna, která se přiblížila svým zpracováním scrabble živé hře na maximální možnou míru. Hraní je zdarma, stačí se zaregistrovat, zvolit přezdívku a pustit se do hry. Adresa stránek je http://www.herna.net/scrabble/ Navíc na tomtéž serveru současně běží další on-line hry, jako třeba prší, šachy, dáma, mariáš, abalone, poker či piškvorky.